03 ledna, 2013

3. Hairstyle for New Year

Vím, že je Silvestr už za námi a dávám zde tento článek pozdě, ale měla jsem technické problémy s internetem :( Snad teď už bude vše v pořádku. No a navíc před námi je plesová sezona,kde můžete tyto tipy, triky a rady využít. Myslím, že připravím nějaký plesový speciál :)
Užívejte článek :)Tentokrát se podíváme na účesy a jejich složitost.
Snažila jsem se vybrat z různých koutů "internetu" ty nejjednoduší, které snad nezaberou moc času natož nervi. Na pomoc jsem si pozvala i videa.1. Použij kulmu s vělkým nádstavcem pro vytvoření velkých loken po celé hlavě od uší až dolů.
2. Uprostřed si udělej pěšinku a kudrny lehce projeď prstama
3. V půlce hlavy začnu vlasy tupírovat pro objem vlasů a přestříkej je lakem na vlasy a pokračuj zhruba až po "korunu" hlavy.
4. Po vytvořeném objemu hlavy vlasy lehce uhlaď a přestříkej lakem aby stále držely svůj tvar.To
5. Vezmeme si hřeben a lehce posbíráme vlasy ze stran až do půlky hlavy( tzn. výška uší).
6. Vlasy sepneme ozdobnou sponou či skřipcem.
7. A nakonec celý účes přestříkáme opět lakem
8. Voila! A účes je na světě podle Brigitte Bardot.Neuhlazeným "rybím ocasem" rozhodně uděláte dojem a budete vypadat chic a stále v kurzu.

Co můžete skazit na natočených vlasech v culíku na stranu? Nic! Elegance na 1. míste :)
Na závěr: Dívky s krátkými vlasy nezoufejte. Máte stejné možnosti jako s dlouhými,ale chcete zaujmout? Vyfoukejte si vlasy a udělejte s nimi pořádný "chaos" :)


To je prozatím konec! Ale nebojte. Čeká nás ještě plesová sezona a pokud Vás takové články baví a líbí se vám mé spracování, napiště do komentářů a budu jen ráda když budu moci v tom pokračovat. :)
Mějte se zatím krásně :)

6 komentářů: